Paličkování - podzim 2011

27. dubna 2012 v 9:05 | Iva |  Paličkování
Po týdenním kurzu paličkování v Jiřetíně, jsem se zapsala k Ivance Domanjové do Prahy, kde jsem strávila na podzim 2011 5 překrásných nedělí s paličkami. Naučila jsem se pracovat s gympou, kterou jsem potom použila v krajce. Ale nebylo to jen tak.
Na první lekci Ivanka mluvila a mluvila. Výsledek příště musíš mít vlastní návrh, model z papíru, návrh barev a hlavně kus krajky s gympou, aby jsme věděly jak se s ní pracuje. Takže nadšená jsem další termín dorazila do Prahy s modelem. Model se trochu upravil, barvy sladily, navinuly paličky, musel se udělat podvinek a mohlo se začít. Další dvě neděle se paličkovalo a paličkovalo. Doma jsem taky o stošest paličkovala. A poslední neděli kurzu jsem dorazila do Prahy už s hotovým dílem, tedy spíš jen s jednou polovinou. Na kurzu Ivanka rozhodla, že už nic přidávat nemám, takže teď mám dvě prostorové paličkované krajky s gympou.
Věděla jsem už na začátku, že aplikaci umístím do obývacího pokoje na lustr. Barvy se tedy ladily do oranžové se zelenou a smetanovou. Krajky už visí od ledna, tak jsem se je snažila vyfotit. A tady jsou fotky.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | Web | 11. července 2012 v 19:31 | Reagovat

Krásné práce. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama